👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حفاظت صنعتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حفاظت صنعتی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 283 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

1

حفاظت صنعت ي

به نام خدا

2

تاريخچه ايمني ، حفاظت و بهداشت کار

فرايند صنعتي شدن، موجب استفاده فزاينده از ابزار و ماشين آلات فني شده است. عدم رعايت اصول صحيح در ساخت يا استفاده از وسايل، حوادث ناشي از کار را افزايش داده است. بنابر بيانيه آمارسازان بين المللي کار در سال 2003 روزانه هزار نفر در اثر حوادث ناشي از کار جان مي دهند و خسارت سالانه بالغ بر 10 9 * 1250 $ مي شود.

3

تاريخچه ايمني ، حفاظت و بهداشت کار

وقوع انقلاب صنعتي 1760-1830 در انگلستان ( اختراع ماشين بخار 1782 جيمزوات) و سرايت به ديگر کشورهاي اروپايي و استفاده از نيروي محرکه مکانيکي و الکتريکي موجب تبديل کارهاي دستي به ماشيني گرديد و باعث تقسيم کار، افزايش توليدات و سرعت در انجام کار شد که نتيجه آن افزايش خطر در محيطهاي صنعتي بوده است .

4

تاريخچه ايمني ، حفاظت و بهداشت کار

بدين ترتيب استفاده از انرژي ماهيچه اي به حداقل رسيد و همچنين به جاي استفاده از انرژي باد، حيوانات و جريان آب، استفاده از انرژي بخار(توربين بخار) و انرژي سوخت (بنزين، گازوئيل و...) معمول شد. صنايع غول پيکر بوجود آمد و به دليل استفاده از چرخ دنده، پرس ها، تيغه ها، ... . معلولين و مصدومين ناشي از کار چنان افزايش يافت که جمع آنها قشون از جنگ برگشته را تداعي مي کرد. اصطلاح "لشکر معلولين منچستر" زياد در کتابها بکار رفته است.

👇محصولات تصادفی👇

برنامه ريزي جامع يا استراتژيك در مدیریت چيست؟ دانلود پاورپوینت مفهوم ارتباط موثر دانلود رایگان کتاب اولین برف و داستانهای دیگر با فرمت pdf پاورپوینت اجزای سیستم های پنوماتیکی دانلود پاورپوینت شیمی دبیرستان جلسه چهارم، محدودکننده و