👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت خط تولید کنسرو لوبیا

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت خط تولید کنسرو لوبیا

عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت خط تولید کنسرو لوبیا

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 29

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

فهرست مطالب:

قسمتی از متن

مقدمه

در صنعت غذا ، فرايند توليد امري نسبتا از پيش تعريف شده بوده و توليد كننده نقش خاصي در اتنخاب آن ندارد و لذا نقش آن ايجاد شرايطي براي دقت عمل در اجراي صحيح فرايند مي باشد . از طرف ديگر اداره نظارت بر مواد غذائي وزارت بهداشت و همچنين موسسه استاندارد ، نظارتهاي مستقيم و مستمر براي واحدهاي توليد كننده مواد غذائي اعمال كرده و رعايت دقيق كيفيت مواد اوليه مصرفي و محصول را به همراه دقت در رعايت فرايندهاي توليد تحت نظارت و كنترل دارند . بنابراين توليد كننده موظف به اجراي فرايند تعريف شده مي باشد.

تعریف

žکلمه کنسرو از لغت Conserver که ریشه یونانی دارد گرفته شده و این به معنی حفظ کردن می باشد. بنابراین می توان گفت که در صنایع غذایی هدف از کنسرو کردن ایجاد شرایطی است که تحت آن شرایط بتوان محصول مورد نظر را برای مدت طولانی نگهداری کرد یا به عبارت دیگر طول عمر یا Shelf Life آن را افزایش داد.

در نتیجه از نقطه نظر کلی تمام روش های نگهداری مواد غذایی مانند استفاده از حرارت, سرما, خشک کردن, اشعه,مواد نگهدارنده و... در واقع نوعی روش کنسرو سازی می باشد، اما به علت اینکه در کشور ما از ابتدای کار صنایع قوطی کردن برای مواد غذایی از کلمه کنسرو استفاده شده است عبارت کنسرو سازی فقط قوطی کردن مواد غذایی را تعریف کرده و در واقع به جای آن کلمه Caning یا Tinning جانشین شده است .

و...

دانلود پاورپوینت خط تولید کنسرو لوبیا ، پاورپوینت خط تولید کنسرو لوبیا ، خط تولید کنسرو لوبیا ،تولید کنسرو لوبیا ،

👇محصولات تصادفی👇

رساله ارشد دبیرستان دخترانه با رویکرد معماری پایدار پاورپوینت درباره تحلیل شبکه های اجتماعی مجازی و کاربرد آن در علم سنجی تاريخ پلوراليسم پاورپوینت بیومکانیک اسپک والیبال تحقیق سازه های فضایی