👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت دوره مدیریت تولید

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت دوره مدیریت تولید

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 156 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

دوره مديريت توليد

این دوره که گذری بر دروس رشته مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی می باشد به اصول و مفاهیم مدیریت تولید و عملیات در واحد های صنعتی و تولیدی و کارخانجات و همزمان با آن به مباحث مدیریت استراتژیک و مدیریت عملکرد منابع انسانی در سازمانها اشاره می نماید و نیز به روشهای تشخیص مسائل و مشکلات مدیریتی و مهندسی و انسانی این بنگاههای اقتصادی و شیوه های حل مسئله به جدید ترین تکنیکهای مدیریت روز میپردازد همچنین مورد کاویهای علمی از عارضه های سازمانی و راهکارهای اجرایی برای حل آنها را مطرح می نماید و بصورت یک کارگاه عملی در زنجیره عرضه شرکتهای تولیدی صنعتی به بیان الگوهای بهینه سازی و کارآفرینی برای ارتقاء بهره وری و توسعه فراگیر می پردازد و مخاطرات اضمحلال شرکتها در محیطهای رقابتی را تجزیه و تحلیل می نماید و بطور کلی در قالب 7M صنعتی بصورت طبقه بندی شده به مبنای کسب و کار موفق اشاره می نماید . و آسیب شناسی دوره گذر سازمانها از سازمان مکانیک بروکرات به ارگانیک تطبیقی توسعه گرا , آگاهی میدهد .

مديريت و وظايف مدير :

هنر استفاده بهينه از منابع در اختيار و نحوه اداره كردن يك جامعه آماری می باشد .

برنامه ريزی (planning) ، سازماندهی (organizing)

بكارگماری و استخدام (stafing) ، هدايت و رهبری (Directing) هماهنگی (coordination) ، گزارشات (Reporting)

بودجه بندي (budgeting) P.O.S.B.R.D

خصوصيات مدير در نگرش جديد:

جمع كننده افكار باشد Integrator

كار آفرين باشد Entrepreneur

بهره بردار خوبی باشد Productive

مجری خوبی باشد. Administrator

مديريت توليد :

فن بكارگيری مهارتهای تكنيكی ،اقتصادی و استفاده مؤثر از نيروی انسانی ، زمان ، ماشين آلات و تجهيزات ، سرمايه ، ساختمان و مواد و انرژی به منظور توليد با كيفيت وكميت مطلوب .

از اين ديدگاه ، توليد بيشتر بايد در شرايط عدم افزايش هزينه های منابع يا كاهش هزينه های مذكور در شرايط حفظ ميزان توليد صورت پذيرد. اين ديدگاه سعی بر آن دارد تا ضمن تمركز بر استراتژی و توجه ويژه به مسائل بهينه سازی از تلفيق صحيح عوامل توليد ، هزينه ها را كاهش و سود را افزايش دهد.

👇محصولات تصادفی👇

سازمانهای کامیاب و یاد گیرنده امروز دانلود پاورپوینت مبانی ورشکستگی پروپوزال علوم تربیتی ارتباط هویت دینی و شادکامی تحقیق زندگی حیوانات پاورپوینت لايه انتقال