👈 فروشگاه فایل 👉

تئوری موسیقی وآموزش گیتار

ارتباط با ما

... دانلود ...

تئوری موسیقی وآموزش گیتار

در کتاب تئوری موسیقی و آموزش گیتار نکات کمیاب و مهم درباره ی نواختن اصولی گیتار آموزش داده شده است . این کتاب مناسب افرادی است که قصد شروع یادگیری مهارت نواختن گیتار را دارند و به آنها کمک می کند تا سریعتر از آنچه انتظار می رود این مهارت را به طور کامل فرا گیرند.

در برشی از این کتاب می خوانیم :

از نکاتی که در اجرای صحیح تر قطعات یاریگر نوازندگان است ، نُت خوانی آنهاست . در اغلب اوقات نوازندگان تمایلی به نت خوانی موسیقی مورد اجرا در دوره ای که سرگرم ترین آن هستند ، ندارند .

از ریتم افتادن های غیر ارادی جملات ، اکسان دادن های بی مورد به بعضی از نتها ، عدم شناسایی موتیف های مختلف و جمع بندی نکردن آن ها ، کشیدن بیش از اندازه یک نت ، به سرعت نرسیدن موسیقی و بسیاری از موارد اینچنینی که در زیر شرح آن می آید ، با نت خوانی قابل برطرف شدن است …

آکورد شناسی :

۱ – دو صدایی ( که دو نت در بردارد )

۲ – سه صدایی ( که سه نت در بردارد )

۳ – چهار صدایی ( که چهار نت دربردارد )

۴ – پنج تایی ( که پنج نت در بردارد )

نکته : تمامی نتها به صورت همزمان نواخته می شوند .

آکوردهای سه صدایی : در میان آگوردها ، آکوردهای سه تایی کاربرد بیشتری دارند . این آکوردها از ۳ نت تشکیل شده اند که با فواصل معین نواخته می شوند . این آکوردها انواع مختلف دارند :

۱ – ماژور

۲ – مینور

۳ – کاسته

۴ – افزوده

۵ – ساس ۴

۶ – ساس ۲

در هر تنالیته آکورد اصلی ، سه اصل وجود دارد : تونیک ، دومینانت ، ساب دومینانت

آکورد تونیک : روی اولین نت هر گام ساخته می شود که به همان نام خوانده می شود .

آکورد ساب دومینانت : روی نت درجه چهارم گام ساخته می شود .

آکورد دومینانت : روی درجه پنجم ساخته می شود ..

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت درباره پيشگيري از حريق در معادن دانلود پاورپوینت معماری سبز پاورپوینت درباره Nutrition in underweight تغذیه در کمبود وزن دانلود پاورپوینت سیستم کارت امتیازی متوازن دانلود پاورپوینت فرآيندهای مديريت پروژه