👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق در مورد موزه هنرهای معاصر

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق در مورد موزه هنرهای معاصر

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..DOC) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 4 صفحه

 قسمتی از متن word (..DOC) : 

‏موزه هنــر‏های معاصر‏ FIGGE‏،‏ داونپورت- ایالات متحده

‏دیوید کاپرفیــــلد‏                                              ‏ ‏© بیتــا بابایی

FIGGE Art Museum, Davenport- Iowa,US

David Chipperfield

‏موزه هنر معاصر در بهبود شهر مادر و تامین و توسعه توریسم ‏ ‏وایجاد درآمد، احیاء و تجدید منطقه سهمی فزاینده دارد.بنابراین موزه EFIGG‏ واقع در ساحل رودخانه می سی سی پی در‏داونپورت, Iowa‏ که بوسیله David Chipperfield Architects,British firm ‏ ‏طراحی شده است همچون نشانی تابان باعث احیای دوباره مرکز ساحلی شهر‏داونپورت‏ شده است.

‏موزه هنرFIGGE‏ اولین محصول شهری تیم کاپرفیلد در ایالات متحده است. تیم‏دیوید کاپرفیــلد ‏ ‏با طراحی موزه هنر EIGGF‏ برنده جایزهDes Moines, Iowa-based architects, ‏ Herbert Lewis Kruse Blunck‏ ‏شد‏.

‏سرعت بخشیدن به مرمت شهری

‏داونپورت از ناهنجاری که در دهه اخیر درد مشترک‏ ‏ بسیاری از شهرهای آمریکا می باشد رنج می برد. انتقال جوامع مسکونی و تجاری ازمرک زشهر باعث متلاشی شدن شهرها می شود. نتیجه یک سرمایه گذاری $ 46.9 میلیون دلاری است که هدیه ای از بخش عمومی و خصوصی است. فضایی به اندازه 100000 فوت(9300 متر)می باشد که موزه FIGGE‏ درآن و در مرکز و جلوی رودخانه قرارگرفته و انتظار می رود نقش برجسته ای در تجدید حیات منطقه ایفا کند.

‏ ‏موزه FIGGE‏ ‏ با قرارگیری در شهر عمل مرمت شهری را آغاز می کند: با درجه بندی و ترازبندی در داخل یک بلوک خالی در یک منطقه بحرانی و ساخت و ساز در لبه خیابان شبکه خیابان شهر تقویت می شود و مانند نشانه ای در امتداد رودخانه باعث ایجاد مشخصه در طول رودخانه می شود.بطوریکه می توان گفت حجم آن از اشتراک و گردآوری سرمایه های شهر در یک مجموعه منسجم شکل گرفته است.‏ ‏به منظور ایجاد نماهایی به شکل سطوح موجدار ملایم در سیمای شهر، نمای اصلی ساختمان برای تامین شکل شهری متنوع طراحی و مدیریت می شود. ‏                                 

‏چشم انداز شهری

‏در سمت رودخانه موزه، یک پله بزرگ به صورت یکپارچه به خیابان گشوده می شود، عابر از پیاده رو به حضور در مجموعه تشویق می شود و این درصورتی است که بسیاری از عابرین خود را در مقابل موزه می یابند بدون آنکه هدف طی این مسیر را داشته باشند.‏ ‏در بالای پله ها یک رستوران تراس دار مشرف به می سی سی پی آنها را به توقف دعوت می کند.

‏پله های ورودی‏                  ‏

‏یک ارتباط دهنده میان سالن ورودی و میدان و باغ مجسمه در اطراف موزه به مردم اجازه می دهد که به سیاحت خود ادامه دهند و یک نگاه کوتاه موجب می شود که آنها تمایل به بازدید دوباره داشته باشند.درسطح خیابان، متاسفانه، مقیاس اشتباه حیرت آورFIGGE‏ به نظر می رسد که‏ ‏ با بافت شهر هماهنگی ندارد. پایه ستون عظیمی که موزه روی آن واقع شده است زمانیکه با استحکام و مقیاس مناسب خود شفافیت و نگهداری مقیاس و حجم

‏ ‏ ساختمان بالا را تامین می کند به انحراف شدید درسطح عرض اطراف سایت واکنش مناسبی از خود نشان می دهد و نقش این پایه ستون برای عابرین خیابانهای اطراف تنها ایجاد تجربه مشاهده دیوارهای خالی است.

‏ ‏فرم وعملکرد

FIGGE‏ مانند جواهری عظیم است: یک پوسته شیشه ای دو جداره که در روز نور پخش شده را وارد می کند و شب هنگام نور دعوت کننده ای را از خود ساطع می نماید. پوسته ساختمان از لایه های درونی و بیرونی تشکیل شده است.

‏پیوستگی واجتماع

FIGGE‏ ‏اولین موزه هنری منطقه ای در ایالت است.‏ ‏ در دهه 1990،FIGGE‏ مجموعه ای از کارها و ملزومات مناسب فرهنگی است که برنامه ریزی برای ترک عادت گذشته را به سهولت انجام می دهد. کافه  FIGGE‏ نشان دهنده تغییر موزه هنر ‏داونپورت ‏از حالت عمومی به یک سازمان خصوصی است ‏ ‏و به عنوان حامی طولانی مدت و پیشتاز هنر به رسمیت شناخته شده و با سرمایه گزاری بخش های خصوصی و عمومی مورد حمایت قرارگرفته است.

‏موزه جدید زمینه تازه ای برای ایجاد یک ترکیب گرانبهای تاریخی به منظور نمایش و برنامه ریزی فرهنگی ارائه می کند. در برنامه ریزی جدید فضاهای آموزشی، آتلیه های طراحی و مطالعه و تسهیلات کتابخانه و کنفرانس در نظر گرفته شده است. FIGGE‏ ‏بطور شایسته به عنوان یادواره نئو مدرن در قلب آمریکا جای گرفته و با نمایش برجسته خود بزرگترین ابزار آمریکایی برای نمایش هنر مدرن و هویت ملی سالهای 1935-1915 است که می توان آنرا آغاز مدرنیسم آمریکایی دانست.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت باتری دانلود پاورپوینت كامپيوترهاي مولكولی دی ان دی آسيب شناسی اعتياد و عوامل اجتماعی موثر بر آن تحقیق میراث تیموریان در اختیار صفویه پاورپوینت مراقبت های پرستاری در سوختگی های چشم